14 juli 2025
Gebruikers online: 0

S.V. VENO wint eerste competitiewedstrijd met 6-1

Geplaatst op: 21 september 2020 Gepubliceerd door:

SV VENO speelde zondag haar eerste competitiewedstrijd tegen VV Drachten. Dat resulteerde in een klinkende zege voor de voetballers uit Vollenhove.

Voorafgaand aan de wedstrijd werd een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis van het overleden erelid Keetje Mooiweer. Tientallen jaren heeft ze kosten nog moeite gespaard om zich in te zetten voor haar club.

In de zevende minuut kwam Veno al tot scoren. In de 22e minuut werd via een vrije trap de bal in het goal van Drachten geschoten: 2-0. Nog geen tien minuten daarna volgde via een penalty de 3-0. Voor de rust weet de thuisclub nog de 4-0 op het scorebord te zetten.

In de 53e minuut maakt Veno de 5-0. In de 63e minuut scoren de gasten uit Friesland de 5-1 via een mooie vrije trap. In de 77e minuut volgt de laatste goal, dit doelpunt vormt de eindstand: 6-1.