Vacature: medewerker bedrijfscatering
Geplaatst op: 4 april 2026
(Adv.) Voor onze klant RHS in Vollenhove zoeken we een flexibele en gastvrije collega voor de bedrijfscatering. Je bent rond 14:00 uur uiterlijk klaar. Ideaal als je ’s middags andere verplichtingen hebt of gewoon graag de avonden vrijhoudt.
Wat ga je doen?
Je zorgt voor een verzorgde lunch op locatie bij RHS. Je helpt mee met het voorbereiden en uitserveren van de lunch en houdt de koffiepantry’s netjes. Gastvrijheid en een opgeruimde werkplek staan centraal.
Deze baan is perfect voor jou als je…
- Je woont in of rond Vollenhove
- Je bent flexibel beschikbaar en wilt op flexibele basis werken
- Gemiddeld werk je ongeveer 10 uur per week. Incidenteel meer waar mogelijk
- Je zoekt werk in de ochtenden en vroege middag (tot 14:00 uur)
- Je wilt werk combineren met schoolgaande kinderen of bijvoorbeeld een baan als nagelstyliste, kapper of zzp’er
- Je werkt graag zelfstandig en krijgt energie van het verzorgen van gastvrijheid en een fijne lunch
Wat bieden we jou?
- Een fijne werkplek bij Royal Huisman Shipyards in Vollenhove
- Flexibele dagen op basis van jouw beschikbaarheid
- Een gezellige werkomgeving met waardering voor jouw inzet
- Een passende beloning volgens de horeca cao
Solliciteren
Word jij enthousiast door de bovenstaande functieomschrijving en voldoe je aan het profiel? Dan maken wij graag kennis met jou! Stuur een motivatiebrief + C.V. naar werken@willemdeboer.nl


