22 juli 2026
Gebruikers online: 0

Soli Deo Gloria begint na geslaagd openluchtconcert aan zomerstop

Geplaatst op: 2 juli 2026 Gepubliceerd door: Enrico Kolk

Met een voldaan gevoel kunnen de muzikanten van Soli Deo Gloria beginnen aan de zomerstop. Hun openluchtconcert, gisteravond, werd een geslaagde avond.

Het was niet te warm, niet te koud en het was droog. En dus kon het concert zoals gepland doorgang vinden. In tegenstelling tot vorig jaar, toen het concert afgelast moest worden.

De jubilarissen Herman Weijs (50 jaar), Frouk Alice Weijs (40 jaar) en Jirsca van Dalfsen (12,5 jaar) werden tijdens het concert in het zonnetje gezet.

“Het was een geslaagde avond met veel publiek”, blikt de vereniging terug. Leerlingen speelden gezamenlijk het stuk ‘Dance Monkey’ en het concert werd feestelijk afgesloten met Humpa Humpa, Baila en Oya Le Le door Dweilorkest Klankjorum.