Restaurant ‘De Beren’ opent vestiging aan Voorsterweg
Geplaatst op: 28 september 2026
Restaurant ‘De Beren’ opent maandag 5 oktober een vestiging aan de Voorsterweg 28, op de locatie van Fletcher Hotel-Restaurant Marknesse. Met de komst van de restaurantketen verandert de invulling van de horecalocatie. De Beren richt zich naast hotelgasten ook op inwoners van Marknesse en omliggende dorpen. Gasten kunnen er terecht voor onder meer lunch, diner en een drankje.
De vestiging komt tot stand vanuit een samenwerking tussen Fletcher Hotels en De Beren. Volgens Rob Hermans, CEO van Fletcher Hotels, sluiten beide organisaties aan bij elkaar op het gebied van gastvrijheid en toegankelijkheid. De samenwerking moet volgens hem bijdragen aan de aantrekkingskracht van de locatie voor gasten uit de regio.
Het team dat momenteel in het restaurant werkzaam is, blijft behouden. De medewerkers worden de komende periode ingewerkt in de formule en werkwijze van De Beren. De restaurantlocatie krijgt daarnaast een nieuwe uitstraling die aansluit bij het concept van de keten.


